Тимошенко "нашла" кучу денег: (http://news.1plus1.ua/bin/article.php?article_id=14933) Юлія Тимошенко заявляє, що знайшла гроші від продажу меткомбінату "Криворіжсталь" і 6 млрд. грн. з них направила на погашення заощаджень Ощадбанку. Про це вона заявила 27 грудня в програмі "Я так думаю" на телеканалі "1+1". "Я знайшла гроші від "Криворіжсталі". Ви ж не думайте, я ж так не залишаю питання просто, і ми ці гроші направили на повернення заощаджень людям вже в цьому бюджеті", - заявила вона. Народний депутат Андрій Шкіль супроводжує Юлію Тимошенко після закінчення торгів з продажу контрольного пакету акцій ВАТ "Криворіжсталь" 24 жовтня 2005 р. (Фото: УНІАН) Тимошенко підкреслила, що 25 млрд. грн. не можуть зникнути як голка в стозі сіна. Кошти від продажу підприємства, за словами прем`єра, були розсереджені по казначейських рахунках, частина з них пішла на покриття дефіциту бюджету минулих років, частина - на покриття дефіциту Пенсійного фонду. "А те, що залишилося, ми знайшли і направили на повернення заощаджень... Це 6 млрд. грн.", - зазначила Тимошенко. ДОВІДКА. Компанія Mittal Steel Germany GMBH (Німеччина) наприкінці жовтня 2005 року придбала 93,02% пакета акцій ВАТ КГМК "Криворіжсталь" за 24,2 млрд. грн. (4,79 млрд. дол. США). Стартова ціна пакета склала 10 млрд. грн. 28 жовтня 2005 р. Фонд держмайна України і Mittal Steel Germany GMBH підписали договір купівлі-продажу. На сьогодні громадськості невідомо, наскільки раціонально і на що саме були витрачені кошти, які надійшли до держбюджету від продажу меткомбінату. "Арселор Міттал Кривий Ріг" є найбільшим виробником металопродукції в Україні. Спеціалізується на виробництві сталі, готового прокату, чавуну, агломерату та інших видів металургійної продукції. Майже 90% продукції комбінат поставляє на експорт. 18 липня 2006 р. компанія Mittal Steel повідомила про злиття з компанією Arcelor. Сьогодні Arcelor Mittal є світовим лідером металургійної галузі, що працює більш ніж у 60 країнах світу.

Ну как вам? Вот откуда денежки на "возвращение" вкладов! Интересно, а на пиар к президентским выборам там ещё осталось?:(